-7.8 C
София
сряда, 26 януари 2022 г.

Българското участие на олимпиадата в Токио (пълна програма)

24 юли, събота

9.00-14.30 и 18.00-22.00 Бадминтон, сестри Стоеви и Линда Зечири – групи

9.00-22.30 Тенис на маса, Полина Трифонова – квалификации и първи кръг

10.00-22.00 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – квалификации

11.00-14.30 и 17.00-20.30 Бокс, Станимира Петрова 57 кг – 1/16-финали

11.00-14.30 Джудо, Янислав Герчев 60 кг – елиминации и четвъртфинал

? 17.00-19.50 Джудо Янислав Герчев 60 кг – репешажи, полуфинали и финал

19.00-21.30 Плуване Любомир Епитропов 100 м бруст – серии

25 юли, неделя

9.00-12.00 Спортна стрелба, Мария Гроздева и Антоанета Костадинова – 10 м въздушен постолет

10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон, сестри Стоеви и Линда Зечири – групи

11.00-14.45 и 17.00-20.45, Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – 1/16-финали

? 11.30-11.45 Плуване, Любомир Епотропов 100 бруст – полуфинали

? 14.00-17.45 Тенис на маса, Полина Трифонова – втори кръг

19.00-21.30 Плуване, Диана Петкова 100 бруст серии и Калоян Лефтеров 100 гръб серии

26 юли, понеделник

10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон, сестри Стоеви и Линда Зечири – групи

? 10.00-17.45 Тенис на маса, Полина Трифонова – втори и трети кръг

? 10.30-12.40 Плуване, Любомир Епотропов 100 бруст – финал; ? Диана Петкова 100 бруст – полуфинал и Калоян Лефтеров 100 гръб – полуфинал

11.00-14.45 и 17.00-20.45 Бокс, Даниел Асенов 52 кг – 1/16-финали; ? Станимира Петрова 57 кг – 1/8-финали

11.00-14.30 Джудо, Ивелина Илиева 57 кг – елиминации и четвъртфинал

? 17.00-19.50 Джудо, Ивелина Илиева 57 кг – репешажи, полуфинал и финал

19.00-21.30 Плуване, Антъни Иванов 200 бътерфлай – серии; Диана Петкова 200 съчетано – серии

27 юли, вторник

10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон, сестри Стоеви и Линда Зечири – групи

? 10.00-22.30 Тенис на маса, Полина Трифонова – трети кръг и осминафинали

? 10.00-12.25 Плуване, Антъни Иванов 200 бътерфлай – полуфинали; Диана Петкова 200 съчетано – полуфинали; Диана Петкова 100 бруст – финал и Калоян Лефтеров 100 гръб – финал

11.00-14.30 Джудо, Ивайло Иванов 81 кг – елиминации и четвъртфинал

? 17.00-19.50 Джудо, Ивайло Иванов 81 кг – репешажи, полуфинал и финал

19.00-21.30 Плуване, Любомир Епитропов 200 м бруст – серии; Йосиф Миладинов – 100 свободен стил – серии

28 юли, сряда

9.00–14.30 Бадминтон, Линда Зечири – групи

9.00-15.10 Стрелба, Селин Али – трап квалификации първи ден

? 10.30-13.05 Плуване, Антъни Иванов 200 бътерфлай – финал (10.49 ч.); Любомир Епитропов 200 м бруст – полуфинали (11.21); Диана Петкова 200 съчетано – финал (11.45); Йосиф Миладинов – 100 св. стил – полуфинали (10.30)

? 11.00-11.30 и 17.00-17.30 Бокс, Станимира Петрова 57 кг –1/4-финали

? 15.00-18.00 Тенис на маса, Полина Трифонова – 1/4-финали

? 19.15-21.50 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – многобой финал

19.00-21.30 Плуване, Калоян Лефтеров 200 м гръб – серии

20.00-22.00 Вдигане на тежести, Божидар Андреев 73 кг

29 юли, четвъртък

9.00-12.45 Спортна стрелба, Мария Гроздева и Антоанета Костадинова – 25 м пистолет прецизна (квалификации)

? 9.00-15.30 Бадминтон, Линда Зечири – осминафинал

? 9.00-16.55 Стрелба, Селин Али – трап квалиф. втори ден и финал 14.30

? 10.30-13.10 Плуване, Калоян Лефтеров 200 м гръб – полуфинал (11.04 ч.); Любомир Епитропов 200 м бруст – финал (10.30); Йосиф Миладинов 100 свободен стил – финал (11.30)

? 13.00-14.10 и 19.00-20.10 Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – 1/8-финали

? 11.00-22.00 Тенис на маса, Полина Трифонова – полуфинали, бронз и финал

? 17.00-22.00 Бадминтон, сестри Стоеви – четвъртфинал

19.00-21.30 Плуване, Йосиф Миладинов и Антъни Иванов 100 бътерфлай – серии

30 юли, петък

9.00-14.30 Спортна стрелба, Мария Гроздева и Антоанета Костадинова – 25 м пистолетг финал (14.00 ч.)

9.00-12.30 Лека атлетика, Ина Ефтимова 100 м – серии (11.40); Тихомир Иванов висок скок – квалификации (9.15)

? 9.00-15.30 Бадминтон, Линда Зечири – четвъртфинали

? 10.30-12.00 Плуване, Йосиф Миладинов и Антъни Иванов 100 бътерфлай – полуфинал (10.30); Калоян Лефтеров 200 м гръб – финал (10.50)

19.00-21.00 Лека атлетика, Габриела Петрова троен скок – квалификации (19.05)

31 юли, събота

? 9.00-16.00 Бадминтон, сестри Стоеви – полуфинал

? 10.30-10.37 Плуване, Йосиф Миладинов и Антъни Иванов 100 бътерфлай – финал

? 11.00-13.55 и 17.00-19.55 Бокс, Станимира Петрова 57 кг – полуфинали; Даниел Асенов 52 кг – осминафинали

? 18.00–23.00 Бадминтон, Линда Зечири – полуфинал

? 19.00-21.55 Лека атлетика, Ина Ефтимова 100 м – полуфинали и финал

1 август, неделя

? 11.00-11.30 и 17.00-17.30 Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – 1/4-финали

? 17.00-20.10 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – финали на земя и кон гривни

? 19.00-21.55 Лека атлетика, Габриела Петрова троен скок – финал; ? Тихомир Иванов висок скок – финал

? 20.00-23.00 Бадминтон, Линда Зечири – мач за бронза и финал

2 август, понеделник

10.30-11.20 Лека атлетика, Ивет Лалова и Ина Ефтимова 200 м – серии

11.00-13.30 Борба, Кирил Милов 97 кг класически стил – до четвъртфинал; Мими Христова 68 кг – до четвъртфинал; Айк Мнацаканян 77 кг. класически стил – до четвъртфинал

? 13.00-15.30 Бадминтон, сестри Стоеви – мач за бронза и финал

? 17.00-19.40 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – финали на халки и прескок

? 18.15-22.00 Борба, Кирил Милов 97 кг – полуфинали; Мими Христова 68 – полуфинали; Айк Мнацаканян 77 кг – полуфинали

? 19.25-19.40 Лека атлетика, Ивет Лалова и Ина Ефтемова 200 м – полуфинали

3 август, вторник

11.00-13.30 Борба, Тайбе Юсеин 62 кг – до четвъртфинал; Кирил Милов 97 кг – репешажи; Мими Христова 68 кг – репешажи; Айк Мнацаканян 77 кг – репешажи

? 11.00-13.40 и 17.00-19.40 Бокс, Станимира Петрова 57 кг – финал; Даниел Асенов 52 кг – 1/4-финали

? 17.00-19.25 Спортна гимнастика, Дейвид Хъдълстоун – финали на успоредка и висилка

? 18.15-22.00 Борба, Тайбе Юсеин 62 кг – полуфинали; Кирил Милов 97 кг – мач за бронза и финал; Мими Христова 68 кг – мач за бронза и финал; Айк Мнацаканян 77 кг – мач за бронза и финал

20.00-22.00 Вдигане на тежести, Христо Христов 109 кг

? 21.50-21.52 Лека атлетика, Ивет Лалова и Ина Ефтимова 200 м – финал

4 август, сряда

9.30-12.40 Кану-каяк, Станилия Стаменова 200 м кану – серии и 1/4-финал

? 11.00-13.30 Борба, Тайбе Юсеин 62 кг – репежаши; Георги Вангелов 57 кг свободен стил – до четвъртфинал; Евелина Николова 57 кг – до четвъртфинал

? 14.00-14.30 Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – полуфинали

? 18.15-22.00 Борба, Тайбе Юсеин 62 кг – мач за бронза и финал; ? Борба Георги Вангелов 57 кг – полуфинал; ? Евелина Николова 57 кг – полуфинал

5 август, четвъртък

9.10-11.20 Лека атлетика, Мирела Демирева висок скок – квалификации

? 9.30-12.00 Кану-каяк, Станилия Стаменова 200 м кану – полуфинали и финал

? 11.00-13.30 Борба, Георги Вангелов 57 кг – репешажи; Евелина Николова 57 – репешажи

? 14.30-15.05 Бокс, Даниел Асенов 52 кг – полуфинали

17.00-21.40 Карате, Ивет Горанова 55 кг кумите – елиминации, полуфинали и финал

? 18.15-22.00 Борба, Георги Вангелов 57 кг – мач за бронза и финал; ? Борба Евелина Николова 57 кг – мач за бронза и финал

6 август, петък

10.20-13.15 и 14.50-17.45 Художестване гимнастика, Боряна Калейн и Катрин Тасева – индивидуални квалификации

11.00-13.30 Борба, Миглена Селишка 50 кг – до четвъртфинал; ? 18.15-22.00 Миглена Селишка 50 кг – полуфинали

7 август, събота

10.00-12.40 Художествена гимнастика, ансамбли – квалификации

? 14.00-14.30 Бокс, Стойка Кръстева 51 кг – финал; Даниел Асенов 52 кг – финал

? 15.20-18.00 Художествен гимнастика Боряна Калейн и Катрин Тасева индивидуално финали

? 18.45-22.00 Борба Миглена Селишка 50 кг – репешажи, бронз и финал

? 19.35-21.20 Лека атлетика, Мирела Демирева висок скок – финал

8 август, неделя

? 10.00-12.30 Художествена гимнастика ансамбли – финали

Заб.: Часовете са местно време в Токио, 6 часа плюс от България. Програмата е предварителна и са възможни промени. В част от спортовете участието до финал ще зависи от класирането в елиминации и квалификации от предишните дни или сесии. Възможно е участието в някои дисциплини да се решава на място със заявките на техническите конференции съобразно моментна форма, здравословно състояние и треньорска стратегия.

- Реклама -

spot_imgspot_imgspot_img

Последни новини

google-site-verification: google8d719d63843e6dc9.html