15.8 C
София
петък, 22 октомври 2021 г.

Ето номерата в бюлетините за гласуване на изборите „2 в 1“

снимка: БТВ

В Централната избирателна комисия изтеглиха жребия за определяне на номерата в бюлетините за гласуване за президент и вицепрезидент на републиката и за народни представители на 14 ноември 2021 г.

С жребия се определя и редът за представяне на кандидатите, партиите, коалициите и инициативните комитети в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР в изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 14 ноември 2021 г. и редът за представяне на кандидатите, партиите и коалициите в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР в изборите за народни представители на 14 ноември 2021 г.

На тегленето присъстват по един представител на партия, двама представители на коалиция и по един представител на инициативен комитет, както и кандидатите за президент и вицепрезидент.

Изтеглените номера на бюлетини за съответните кандидати за президент и вицепрезидент са:

1 – ИК „Йоло Денев и Марио Филев“
2 – „Русофили за възраждане на отечеството“- Николай Малинов и Светлана Косева
3 – ИК „Росен Миленов и Иван Иванов“
4 – „Патриотичен фронт“ – Валери Симеонов и Цветан Манчев
5 – „Възраждане“ – Костадин Костадинов и Елена Кунчева
6 – ИК „Румен Радев и Илияна Йотова“
7 – Национално обединение на десницата – Горан Благоев и Ивелина Георгиева
8 – „Български съюз за директна демокрация“ – Благой Петревски и Савина Хаджийска
9 – ИК „Марина Малчева и Савина Веселинова Луканова“
10 – ПП – “Българска социалдемокрация” – Александър Томов и Лъчезар Аврамов
11 – ПП „Атака“ – Волен Сидеров и Магдалена Ташева
12 – ИК „Боян Станков – Сарате и Елена Ваташка“
13 – „Общество за нова България“ – Жельо Желев и Калин Колев
14 – „Глас народен“– Светослав Витков и Веселин Белоконски
15 – ИК „Проф. Анастас Герджиков и полк. Невяна Митева“
16 – ИК „Луна Йорданова и Иглена Илиева“
17 – ДПС – Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова
18 – ИК „Цвета Кирилова и Георги Тутанов“
19 – ИК „Лозан Панов и Мария Касимова-Моасе“
20 – ПП „Правото“ – Мария Колева и Ганчо Попов
21 – ПП „ВМРО“ – Милен Михов и Мария Цветкова;
22 – ПП „Българско национално обединение“ – Георги Георгиев и Стоян Цветков
23 – ПП „ВОЛЯ“ – Веселин Марешки и Полина Цанкова

Кандидати за народни представители:

24 – „Има такъв народ“
25 – „Продължаваме промяната“
26 – ПП „Мир“
27 – „Благоденствие, обединение, градивност“
28 – „Български национален съюз“
29 – „Пряка демокрация“
30 – „Демократична България“
31 – „Изправи се БГ! Ние идваме!“
32 – ГЕРБ-СДС
33 – „БСП за България“
34 – „Българска прогресивна линия“
35 – „Партия на зелените“
36 – „Бригада“

Източник: БТВ

- Реклама -

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Последни новини

google-site-verification: google8d719d63843e6dc9.html